Акција
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-10%
Iskra DH1500-HEX Кршач Iskra DH1500-HEX Кршач
12.999 ден.14.499 ден.
12.999 ден.14.499 ден.
-10%
ISKRA CJ-8005-LI цедалка ISKRA CJ-8005-LI цедалка
899 ден.999 ден.
899 ден.999 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-6%
Bosch Глодалица POF 1200 AE Bosch Глодалица POF 1200 AE
6.550 ден.7.000 ден.
6.550 ден.7.000 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-25%
Bosch AHS 60-16 ел. ножица за жива ограда Bosch AHS 60-16 ел. ножица за жива ограда
5.599 ден.7.499 ден.
5.599 ден.7.499 ден.
ЛУЛАШКА МЕТАЛНА ЛУИЗ 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 ,
 • ЛУЛАШКА МЕТАЛНА ЛУИЗ 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 ,
 • ЛУЛАШКА МЕТАЛНА ЛУИЗ 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 ,
 • ЛУЛАШКА МЕТАЛНА ЛУИЗ 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 ,
 • ЛУЛАШКА МЕТАЛНА ЛУИЗ 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 ,

ЛУЛАШКА МЕТАЛНА ЛУИЗ 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 ,

10.335 ден.11.499 ден.
Потребни наградни поени: 18000
Шифра на производ: ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА Ј-11651П4
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:
За 4 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 260/214/220 cm, дијаметар на металната рамка: 50 mm, во согласност со строгите европски стандарди, лесно склопување.
 
10 години гаранција за перфорација на метални делови.
2 години гаранција за пластични делови.
ПРЕДУПРЕДУВАMЕ! САМО ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
ЛУЛАШКА МЕТАЛНА ЛУИЗ 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , За 4 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 260/214/220 cm, дијаметар на металната рамка: 50 mm, во согласност со строгите европски стандарди, лесно склопување.   10 години гаранција за перфорација на метални делови. 2 години гаранција за пластични делови. ПРЕДУПРЕДУВАMЕ! САМО ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА. .. Category: Product #: ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА Ј-11651П4 Regular price: 10.335 ден. 10.335 Available from: КРУСЕЛ e-Store