Акција
-18%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
20.499 ден.24.999 ден.
20.499 ден.24.999 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16" EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-22%
BLANCO TIPO 6 S Basic BLANCO TIPO 6 S Basic
7.399 ден.9.499 ден.
7.399 ден.9.499 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет DL200-LED Iskra LED светилка со магнет DL200-LED
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-15%
Bosch GBS 7-125 аголна брусилка Bosch GBS 7-125 аголна брусилка
4.650 ден.5.499 ден.
4.650 ден.5.499 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
Makita 4326 Убодна пила
 • Makita 4326 Убодна пила
 • Makita 4326 Убодна пила

Makita 4326 Убодна пила

6.999 ден.
Потребни наградни поени: 4000
Производител: Makita
Шифра на производ: 2363
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

 MAKITA  4326

Карактеристики и предности 


 • Опремен со капак за заштита на рацете на ракувачот од прашина и од струшка
 • Ергономски дизајнираната дршка, со гумиран мекан ракофат
 • Ниски вибрации и ниска бучава при работа
 • Нова надворешна конструкција
 • Магацин за складирање на клуч, кој може да се чува на машината, што е погодно за ракувачот
 • Можат да се постават дебели листови (од 1.7 mm)
 • Браник за струшка го штити ракувачот од разлетана струшка и остатоци
 • Цврста прилагодлива основа за точно сечење
 • Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината
 • Опсег на косо сечење од 0° - 45°

 

Спецификација на производот 

   •  Потрошувачка, моќност
450 W
   •  Должина на одот
18 mm
   •  Удари во минута
3.100 min-1
   •  Макс. сечење во дрво
65 mm
   •  Макс. сечење во метал
6 mm
   •  Бучава: звучен притисок
86 dB(A)
   •  Бучава: звучна моќност
97 dB(A)
   •  Бучава: oтстапување (K)
3 dB(A)
   •  Вибрации: cечење на дрво
5,5 m/s²
   •  Вибрации: сечење на метал
5,5 m/s²
   •  Вибрации: oтстапување (K)
1,5 m/s²
   •  Димензии (Д x Ш x В)
217 x 77 x 197 mm
   •  Тежина EPTA
1,9 kg

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Makita Makita 4326 Убодна пила  MAKITA  4326 Карактеристики и предности  Опремен со капак за заштита на рацете на ракувачот од прашина и од струшка Ергономски дизајнираната дршка, со гумиран мекан ракофат Ниски вибрации и ниска бучава при работа Нова надворешна конструкција Магацин за складирање на клуч, кој може да се чува на машината, што е погодно за ракувачот Можат да се постават дебели листови (од 1.. Category: Product #: 2363 Regular price: 6.999 ден. 6.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store