Акција
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-13%
Blanco Top ED 8x4 c Blanco Top ED 8x4 c
3.899 ден.4.460 ден.
3.899 ден.4.460 ден.
-13%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
25.999 ден.29.998 ден.
25.999 ден.29.998 ден.
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
10.280 ден.11.650 ден.
10.280 ден.11.650 ден.
-7%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.999 ден.13.999 ден.
12.999 ден.13.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-7%

Распродадено

INTEX 68380 Seahawk 3 295 x 137 x 43 cm чамец ID EK000382127 INTEX 68380 Seahawk 3 295 x 137 x 43 cm чамец ID EK000382127
6.999 ден.7.499 ден.
6.999 ден.7.499 ден.
-6%

Распродадено

ISKRA AR 2500 бензински агрегат ISKRA AR 2500 бензински агрегат
22.999 ден.24.499 ден.
22.999 ден.24.499 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16" EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
Makita DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач
 • Makita DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач
 • Makita DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач
 • Makita DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач
 • Makita DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач

Makita DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач

15.999 ден.27.999 ден.
Потребни наградни поени: 13000
Производител: Makita
Шифра на производ: 2526
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

 MAKITA DDF485RFJ

Карактеристики и предности

 • Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци со една рака
 • Две LED работни светла cо функција за претходно и продолжено осветлување на работната површина
 • Гумирана мекана дршка со еластомер кој не се лизга за поголема контрола и удобност
 • Висока ротациска брзина и висок вртежен момент
 • Лесен и компактен со избор на 2 брзини

Спецификација на продуктот

 • Напон: 18 V
 • Тип на акумулатор: Li-ion
 • Капацитет на акумулатор: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
 • Брзина без оптеретување: 0 – 500 / 0 – 1.900 rpm
 • Капацитет на стезна чаура: 1,5 – 13 mm
 • Макс. дупчење на челик / дрво: 13 / 38 mm
 • Вртежен момент / мек: 27 Nm
 • Вртежен момент / тврд: 50 Nm
 • Димензии: 169 x 79 x 255 mm
 • Тежина: 1.7 kg

Вклучено:

 • 1 x Дупчалка DDF485
 • 2 x Батерии BL1830B (3.0 Ah)
 • 1 x Полнач DC18RC
 • 1 x Makpac

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Makita Makita DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач  MAKITA DDF485RFJ Карактеристики и предности Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци со една рака Две LED работни светла cо функција за претходно и продолжено осветлување на работната површина Гумирана мекана дршка со еластомер кој не се лизга за поголема контрола и удобност Висока ротациска брзина и висок вртежен момент Лесен и компактен со избор на 2 .. Category: Product #: 2526 Regular price: 15.999 ден. 15.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store