Акција
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-10%
EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-11%
Iskra BK530 Бензиска косилка за трева Iskra BK530 Бензиска косилка за трева
20.990 ден.23.500 ден.
20.990 ден.23.500 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
Makita Акум. дупчалка/одвртувач DDF453Z (Само тело)
 • Makita Акум. дупчалка/одвртувач DDF453Z (Само тело)

Makita Акум. дупчалка/одвртувач DDF453Z (Само тело)

3.999 ден.7.999 ден.
Потребни наградни поени: 24900
Производител: Makita
Шифра на производ: DDF453Z (Само тело)
Наградни поени: 300
Достапност: На залиха
Количина:

Акум. дупчалка/одвртувач MAKITA DDF453Z (Само тело)

Карактеристики и предности

 • Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината
 • Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака
 • Ергономски дизајниран гумиран мекан ракофат
 • Металната конструкција на сите запчаници

 

Вклучено:

1 x Дупчалка DDF453Z Само тело без батериии

Спецификација на продуктот

Напон: 18 V Тип на акумулатор: Li-ion Капацитет на акумулатор: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah Брзина без оптеретување: 0 – 400 / 0 – 1.300 rpm Капацитет на стезна чаура: 1,5 – 13 mm Макс. дупчење на челик / дрво / бетон: 13 / 36 Вртежен момент мек / тврд: 27 / 50  Nm Дотерување на вртежен момент: 16 + D Број на механички брзини: 2 Димензии: 222 x 79 x 244 mm Тежина: 2 kg

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Makita Makita Акум. дупчалка/одвртувач DDF453Z (Само тело) Акум. дупчалка/одвртувач MAKITA DDF453Z (Само тело) Карактеристики и предности Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Ергономски дизајниран гумиран мекан ракофат Металната конструкција на сите запчаници   Вклучено: 1 x Дупчалка DDF453Z Само т.. Category: Product #: DDF453Z (Само тело) Regular price: 3.999 ден. 3.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store