Акција
-11%
EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-18%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
20.499 ден.24.999 ден.
20.499 ден.24.999 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-30%

Распродадено

INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123 INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123
6.999 ден.9.999 ден.
6.999 ден.9.999 ден.
-17%
Blanco Tipo XL 6s Blanco Tipo XL 6s
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
-9%
BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг
46.999 ден.51.899 ден.
46.999 ден.51.899 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-6%

Распродадено

ISKRA AR 2500 бензински агрегат ISKRA AR 2500 бензински агрегат
22.999 ден.24.499 ден.
22.999 ден.24.499 ден.
-7%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.999 ден.13.999 ден.
12.999 ден.13.999 ден.
Makita BO4557 Вибрациона брусилка
 • Makita BO4557 Вибрациона брусилка
 • Makita BO4557 Вибрациона брусилка

Makita BO4557 Вибрациона брусилка

3.999 ден.7.599 ден.
Потребни наградни поени: 4000
Производител: Makita
Шифра на производ: 2368
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

 MAKITA  BO4557

Карактеристики и предности

 • Цврстата алуминиумска папуча со сунѓереста подлога обезбедува висока издржливост и ефективно придушување на вибрации
 • Тенкиот надворешен дизајн, со ергономска алатна глава, за различни агли, овозможувајќи удобно ракување и во хоризонтална и во положба над глава
 • Ергономски обликуваното тело за сигурно држење и лесно ракување како со една рака
 • Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки
 • Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината
 • Дупла изолација за поголемаиздржливост

Спецификација на производот

 • Моќност: 180 W
 • Удари во минута: 28.000 spm
 • Осцилации во минута: 14.000 opm
 • Големина на брусна хартија: 114 x 140 mm
 • Големина на подложно перниче: 112 x 102 mm
 • Пречник на ексцентар: 1,5 mm
 • Ниво на вибрации: 3.5 m/s²
 • Ниво на бучава: 76 dB(A)
 • Димензии: 131 x 112 x 137 mm
 • Тежина: 1 kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Makita Makita BO4557 Вибрациона брусилка  MAKITA  BO4557 Карактеристики и предности Цврстата алуминиумска папуча со сунѓереста подлога обезбедува висока издржливост и ефективно придушување на вибрации Тенкиот надворешен дизајн, со ергономска алатна глава, за различни агли, овозможувајќи удобно ракување и во хоризонтална и во положба над глава Ергономски обликуваното тело за сигурно држење и лесно ракување како со една рака .. Category: Product #: 2368 Regular price: 3.999 ден. 3.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store