Акција
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-18%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
20.499 ден.24.999 ден.
20.499 ден.24.999 ден.
-4%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.999 ден.11.499 ден.
10.999 ден.11.499 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
3.199 ден.3.490 ден.
3.199 ден.3.490 ден.
-4%

Распродадено

ISKRA AR 2800Т бензински агрегат ISKRA AR 2800Т бензински агрегат
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-13%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
2.899 ден.3.335 ден.
2.899 ден.3.335 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
Makita CL106FDWA Батериска правосмукалка
 • Makita CL106FDWA Батериска правосмукалка

Makita CL106FDWA Батериска правосмукалка

6.999 ден.11.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
Производител: Makita
Шифра на производ: 2371
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

 MAKITA  CL106FDWA

КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРЕДНОСТИ 

 • Лесен и моќен
 • Ергономска дршка со практичен прекинувач за вклучување/исклучување
 • Вградено LED работно светло за подобро осветлување

 

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ 

 
•  Напон на акумулаторот
12 V max - CXT
•  Капацитет на акумулатор
1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
•  Тип на акумулатор
Li-ion
•  Моќност на вшмукување
14 W
•  Максимално заптивно усисување
2,6 kPa
•  Капацитет на резервоар
0,6 l
•  Макс. количина на воздух
1,3 m³/min
•  Димензии (Д x Ш x В)
975 x 100 x 150 mm
•  Тежина EPTA
1,1 kg
•  Полнач за акумулатор
DC10WC
•  Акумулатор
1 x BL1021B

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Makita Makita CL106FDWA Батериска правосмукалка  MAKITA  CL106FDWA КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРЕДНОСТИ  Лесен и моќен Ергономска дршка со практичен прекинувач за вклучување/исклучување Вградено LED работно светло за подобро осветлување   СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ    •  Напон на акумулаторот 12 V max - CXT •  Капацитет на акумулатор 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah •  Тип на акумулатор Li-ion •  Моќност на в.. Category: Product #: 2371 Regular price: 6.999 ден. 6.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store