Акција
-7%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.999 ден.13.999 ден.
12.999 ден.13.999 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
7.499 ден.9.330 ден.
7.499 ден.9.330 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET
11.499 ден.14.999 ден.
11.499 ден.14.999 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-8%
BEKO FSS 56000W шпорет BEKO FSS 56000W шпорет
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-15%
Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса
1.190 ден.1.399 ден.
1.190 ден.1.399 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
Makita DDF453SYE Батериска дупчалка
 • Makita DDF453SYE Батериска дупчалка
 • Makita DDF453SYE Батериска дупчалка
 • Makita DDF453SYE Батериска дупчалка

Makita DDF453SYE Батериска дупчалка

9.999 ден.17.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
Производител: Makita
Шифра на производ: 2523
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

 MAKITA  DDF453SYE

Карактеристики и предности

 • Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината
 • Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака
 • Ергономски дизајниран гумиран мекан ракофат
 • Металната конструкција на сите запчаници
 • Може да се закачи лента за рака

Спецификација на производот

Модел DDF453SYE
Капацитет на батерија 2 x 1,5  Ah батерии
Брзина без опт. /ниска
0 – 400 min-1
Брзина без опт. /висока
0 – 1.300 min-1
Макс. дупчење – челик
13 mm
Макс. Дупчење -дрво
36 mm
Избор на вртежен момент
16 + D
Прифат на глава
1.5 – 10 mm
Најголем вртежен момент/тврд
42 Nm
Најголем вртежен момент/мекан 27 Nm
Напон на батерија 18 V – LXT
Бучава: звучен притисок 72 dB(A)
Димензии (Д x Ш x В) 222 x 79 x 244 mm
Тежина само уред без батерија 2.0 kg

Вклучено:

 • 1 x Дупчалка DDF453SYE
 • 2 х батерии 1.5 Ah (BL1830N)
 • Брз полнач DC18SD
 • Куфер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Makita Makita DDF453SYE Батериска дупчалка  MAKITA  DDF453SYE Карактеристики и предности Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Ергономски дизајниран гумиран мекан ракофат Металната конструкција на сите запчаници Може да се закачи лента за рака Спецификација на производот .. Category: Product #: 2523 Regular price: 9.999 ден. 9.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store