Акција
-13%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
25.999 ден.29.998 ден.
25.999 ден.29.998 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
-3%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
19.499 ден.19.999 ден.
19.499 ден.19.999 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"  EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"  EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-13%
Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter
34.999 ден.39.999 ден.
34.999 ден.39.999 ден.
-10%
EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
Makita LS1018LN Потезна-комбинирана пила
  • Makita LS1018LN Потезна-комбинирана пила

Makita LS1018LN Потезна-комбинирана пила

31.999 ден.33.999 ден.
Потребни наградни поени: 31000
Производител: Makita
Шифра на производ: Makita LS1018LN
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

 

ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ:

Потрошувачка, моќност
1.430 W
Број на вртежи во празен од
4.300 min-1
Пречник на лист на пилата ø
260 mm
Насаден отвор на пилата ø
30 mm
Макс. сечење под агол Л/Д
45 - 45 º
Mакс. косо сечење Л/Д
47 - 60 º
Макс. сечење на 0°
91 x 310 mm
Макс. сечење на 45°
91 x 220 mm
Бучава: звучен притисок
97 dB(A)
Бучава: звучна моќност
103 dB(A)
Бучава: oтстапување (K)
3 dB(A)
Вибрации: без оптеретување
2,5 m/s²
Вибрации: oтстапување (K)
1,5 m/s²
Димензии (Д x Ш x В)
825 x 536 x 633 mm
Тежина EPTA
20,6 kg
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-25%

Распродадено

Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила
3.999 ден.2.999 ден.
3.999 ден.2.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Makita Makita LS1018LN Потезна-комбинирана пила   ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Потрошувачка, моќност 1.430 W Број на вртежи во празен од 4.300 min-1 Пречник на лист на пилата ø 260 mm Насаден отвор на пилата ø 30 mm Макс. сечење под агол Л/Д 45 - 45 º Mакс. косо сечење Л/Д 47 - 60 º Макс. сечење на 0° 91 x 310 mm Макс. сечење на 45° 91 x 220 mm Бучава: звучен прит.. Category: Product #: Makita LS1018LN Regular price: 31.999 ден. 31.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store