Акција
-8%
AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16" EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-11%

Распродадено

EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво
3.999 ден.4.499 ден.
3.999 ден.4.499 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
Makita LW1400 Циркуларна пила за метал
 • Makita LW1400 Циркуларна пила за метал

Makita LW1400 Циркуларна пила за метал

17.990 ден.19.900 ден.
Потребни наградни поени: 18000
Производител: Makita
Шифра на производ: Makita LW1400
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

 

Карактеристики и предности

 • Водилната плоча за прицврстување на работно парче може да се дотерува во 3 различни положби и под агол од 0° до 45°
 • Отстранливо копче за деблокирање за безбедност
 • Браник од искри спречува распрскување на искрите и заштита на оператотор
 • Практична рачка за носење

Спецификација на продуктот

 • Моќност: 2.200 W
 • Вртежи без оптеретување: 3.800 rpm
 • Пречник на лист на пилата: 355 mm
 • Пречник на насаден отвор на диск: 25.4 mm
 • Макс. сечење на 0°: 115 x 130 mm
 • Макс. сечење на 45°: 115 x 103 mm
 • Капацитет на сечење на кружни цевки: 127 mm
 • Звучна моќност: 110 dB(A)
 • Вибрации: 2.5 m/s²
 • Димензии: 530 x 295 x 640 mm
 • Тежина: 17.2 kg
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-25%

Распродадено

Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила
3.999 ден.2.999 ден.
3.999 ден.2.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Makita Makita LW1400 Циркуларна пила за метал   Карактеристики и предности Водилната плоча за прицврстување на работно парче може да се дотерува во 3 различни положби и под агол од 0° до 45° Отстранливо копче за деблокирање за безбедност Браник од искри спречува распрскување на искрите и заштита на оператотор Практична рачка за носење Спецификација на продуктот Моќност: 2.200 W Вртежи без оптеретување: 3.800 rpm .. Category: Product #: Makita LW1400 Regular price: 17.990 ден. 17.990 Available from: КРУСЕЛ e-Store