Акција
-7%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
37.100 ден.39.999 ден.
37.100 ден.39.999 ден.
-15%
BOSCH GBH 240 Ударен чекан BOSCH GBH 240 Ударен чекан
8.499 ден.9.999 ден.
8.499 ден.9.999 ден.
-13%
Blanco Top ED 8x4 c Blanco Top ED 8x4 c
3.899 ден.4.460 ден.
3.899 ден.4.460 ден.
-15%
Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса
1.190 ден.1.399 ден.
1.190 ден.1.399 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-18%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.999 ден.15.899 ден.
12.999 ден.15.899 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-11%

Распродадено

EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво
3.999 ден.4.499 ден.
3.999 ден.4.499 ден.
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-13%
GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter
25.999 ден.29.999 ден.
25.999 ден.29.999 ден.
Makita MLS100N Потезна-комбинирана пила
 • Makita MLS100N Потезна-комбинирана пила

Makita MLS100N Потезна-комбинирана пила

17.999 ден.19.999 ден.
Потребни наградни поени: 18000
Производител: Makita
Шифра на производ: Makita MLS100N
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

 

Потезна комбинирана пила MAKITA MLS100

Карактеристики и предности

 • Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината
 • Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за правосмукалки
 • Зголемена отпорност на носечката плоча на задниот дел од основата
 • Механизам за заклучување во крајна положба автоматски се закочува во горна положба и откочува со активирање на рачката
 • Електричната сопирачка на листот, нежно но брзо ја сопира ротацијата овозможувајќи му на корисникот брзо да продолжи со работа

Спецификација на продуктот

 • Моќност: 1.500 W
 • Вртежи без оптеретување: 4.200 rpm
 • Пречник на лист на пилата: 255 mm
 • Насаден отвор на пилата: 30 mm
 • Макс. сечење на 0°: 75 x 130 mm
 • Макс. сечење на 45°: 75 x 90 mm
 • Звучна моќност: 105 dB(A)
 • Вибрации: 2.5 m/s²
 • Димензии: 610 x 485 x 515 mm
 • Тежина: 14.7 kg
 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-25%

Распродадено

Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила
3.999 ден.2.999 ден.
3.999 ден.2.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Makita Makita MLS100N Потезна-комбинирана пила   Потезна комбинирана пила MAKITA MLS100 Карактеристики и предности Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за правосмукалки Зголемена отпорност на носечката плоча на задниот дел од основата Механизам за заклучување во крајна положба автоматски се закочува во горна .. Category: Product #: Makita MLS100N Regular price: 17.999 ден. 17.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store