Акција
-15%

Распродадено

Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-11%
EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-10%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16" EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-4%

Распродадено

ISKRA AR 2800Т бензински агрегат ISKRA AR 2800Т бензински агрегат
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
Makita Сет Акумулаторски алати Сет DK18113x1
 • Makita Сет Акумулаторски алати Сет DK18113x1

Makita Сет Акумулаторски алати Сет DK18113x1

19.900 ден.
Потребни наградни поени: 19900
Производител: Makita
Шифра на производ: 2540
Наградни поени: 180
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 2 акумулаторски алати 18V батерии x 2(BL1815G) во торба.

Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач  HP457D

Акумулаторска убодна пила              JV183D

Полнач на акумулатор                   DC18WA

5 парчиња пили.

 

Напон на акумулаторот18V

Капацитет на акумулатор1.5Ah

Тип на акумулаторLI-ion

Шифра на артиклотHP457D

Брзина без опт. /ниска0 - 400 min-1

Брзина без опт. /висока0 - 1400 min-1

Удари во минута/високи0 - 21.000 min-1

Капацитет на стезна чаура1 - 13 mm

Макс. дупчење - челик13 mmМакс.

Дупчење -дрво36 mmМакс.

Дупчење -бетон13 mmВртежен момент висок42 Nm

Шифра на артиклотJV183D

Должина на одот26 mmУдари во минута800 - 3.500 min-1

Капацитет дрво135 mm

Капацитет метал10 mm


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Makita Makita Сет Акумулаторски алати Сет DK18113x1 Сет од 2 акумулаторски алати 18V батерии x 2(BL1815G) во торба. Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач  HP457D Акумулаторска убодна пила              JV183D Полнач на акумулатор                   DC18WA + 5 парчиња пили.   Напон на акумулаторот18V Капацитет на акумулатор1.5Ah Тип на акумулаторLI-ion Шифра на артиклотHP457D Брзина без опт. /ниска0 - 400 min-1 Брзи.. Category: Product #: 2540 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: КРУСЕЛ e-Store