Акција
-7%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.999 ден.13.999 ден.
12.999 ден.13.999 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-9%
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
10.280 ден.11.650 ден.
10.280 ден.11.650 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-10%
Gardena Ножица TeleCut long 650-900B Gardena Ножица TeleCut long 650-900B
3.599 ден.3.999 ден.
3.599 ден.3.999 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-24%
INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122 INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122
18.999 ден.24.999 ден.
18.999 ден.24.999 ден.
Makita СЕТ CLX224SA Батериски штрафилици
 • Makita СЕТ CLX224SA Батериски штрафилици
 • Makita СЕТ CLX224SA Батериски штрафилици

Makita СЕТ CLX224SA Батериски штрафилици

12.999 ден.19.999 ден.
Потребни наградни поени: 13000
Производител: Makita
Шифра на производ: 2521
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:

 MAKITA SET CLX224SA

Карактеристики и предности

Акумулаторска дупчалка DF333D

 • Компактен и ергономски дизајн со должина од само 179 mm погодна за тесни места
 • Променлива 2-брзина за широк спектар на апликации за дупчење и прицврстување
 • Зголемена моќност на моторот за поголема брзина на примена и максимален вртежен момент
 • Брзостена глава без алат брза замена на додатоци
 • 20 прилагодувања на спојката и режим на вежба за дополнителна контрола на прицврстување
 • Електрична сопирачка за максимална продуктивност и зголемена безбедност на операторот

Акумулаторски ударен одвртувач TD110D

 • “CXT” ( компактна екстрмна технологија ) нова платформа за батерии со слајд од 12V
 • Прекинувач за контрола на променлива брзина
 • Опремено со коло за заштита на батерија дизајнирано да ја заштити батеријата од преоптоварување и прегревање
 • Ротација во 2 насоки
 • Електрична сопирачка
 • LED светло за работа
 • Ергономски мек зафат

Спецификација на Дупчалка DF333D

 • Напон на акумулаторот: 12 V max
 • Тип на акумулатор: Li-ion
 • Капацитет на акумулатор: 2,0 Ah
 • Брзина без оптеретување: 0 – 1.700 rpm
 • Макс. дупчење на челик / дрво: 10 / 21 mm
 • Вртежен момент мек / тврд: 14 / 30  Nm
 • Дотерување на вртежен момент: 20 + D
 • Димензии: 179 x 66 x 212 mm
 • Тежина: 1.1 kg

Спецификација на Ударен одвртувач TD110D

 • Напон на акумулаторот: 12 V max
 • Тип на акумулатор: Li-ion
 • Капацитет на акумулатор: 2,0 Ah
 • Брзина без оптеретување: 0 – 2.600 rpm
 • Удари во минута: 0 – 3.500 bpm
 • Макс. машински завртки: M4 – M8
 • Макс. стандардни завртки: M8 – M12
 • Макс. за виско стезни завртки: M5-M10
 • Стеблото за стегање: 1/4 “
 • Димензии: 153 x 66 x 204 mm
 • Тежина: 1.2 kg

Вклучено:

 • 1 x Дупчалка DF333D
 • 1 x  Ударен одвртувач TD110D
 • 2 x Батерии BL1021B (2.0 Ah)
 • 1 x Полнач DC10SB
 • 1 x Торба

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Makita Makita СЕТ CLX224SA Батериски штрафилици  MAKITA SET CLX224SA Карактеристики и предности Акумулаторска дупчалка DF333D Компактен и ергономски дизајн со должина од само 179 mm погодна за тесни места Променлива 2-брзина за широк спектар на апликации за дупчење и прицврстување Зголемена моќност на моторот за поголема брзина на примена и максимален вртежен момент Брзостена глава без алат брза замена на додатоци 20 прилаго.. Category: Product #: 2521 Regular price: 12.999 ден. 12.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store