Акција
-10%
GARDENA Компјутер за вода Made in Germany GARDENA Компјутер за вода Made in Germany
3.150 ден.3.499 ден.
3.150 ден.3.499 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-9%
GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing
99.900 ден.109.990 ден.
99.900 ден.109.990 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-21%
Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС
22.990 ден.28.999 ден.
22.990 ден.28.999 ден.
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-13%
GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter
25.999 ден.29.999 ден.
25.999 ден.29.999 ден.
-13%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
25.999 ден.29.998 ден.
25.999 ден.29.998 ден.
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-20%
EXPLORER SPY206  20"/11" велосипед EXPLORER SPY206  20"/11" велосипед
7.199 ден.8.999 ден.
7.199 ден.8.999 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
Makita VC 2512 Индустриска Правосмукалка
  • Makita VC 2512 Индустриска Правосмукалка

Makita VC 2512 Индустриска Правосмукалка

12.999 ден.13.999 ден.
Потребни наградни поени: 13000
Производител: Makita
Шифра на производ: Makita VC 2512 Индустриска Правосмукалка
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

  •  


СИМБОЛИ:

Revolving Hose

ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ:

Потрошувачка, моќност
1.000 W
Максимално заптивно усисување
21 kPa
Класа на прашина
L
Макс. количина на воздух
3,6 m³/min
Капацитет на резервоар прашина/вода
21 / 18 l
Бучава: звучен притисок
64 dB(A)
Бучава: звучна моќност
72 dB(A)
Бучава: oтстапување (K)
2 dB(A)
Димензии (Д x Ш x В)
375 x 395 x 530 mm
Тежина EPTA
8,0 kg
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Makita Makita VC 2512 Индустриска Правосмукалка   СИМБОЛИ: ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Потрошувачка, моќност 1.000 W Максимално заптивно усисување 21 kPa Класа на прашина L Макс. количина на воздух 3,6 m³/min Капацитет на резервоар прашина/вода 21 / 18 l Бучава: звучен притисок 64 dB(A) Бучава: звучна моќност 72 dB(A) Бучава: oтстапување (K).. Category: Product #: Makita VC 2512 Индустриска Правосмукалка Regular price: 12.999 ден. 12.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store