Акција
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед OUTLET
11.499 ден.14.999 ден.
11.499 ден.14.999 ден.
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
10.280 ден.11.650 ден.
10.280 ден.11.650 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-4%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.999 ден.11.499 ден.
10.999 ден.11.499 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-11%

Распродадено

Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-9%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен
15.490 ден.16.999 ден.
15.490 ден.16.999 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM  Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-11%

Распродадено

EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво
3.999 ден.4.499 ден.
3.999 ден.4.499 ден.
Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка
  • Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка
  • Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка

Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка

18.990 ден.22.999 ден.
Потребни наградни поени: 19000
Производител: Makita
Шифра на производ: Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:
Потрошувачка, моќност
1.000-1300 W
Максимално заптивно усисување
21 kPa
Класа на прашина
L
Макс. количина на воздух
3,6 m³/min
Капацитет на резервоар прашина/вода
26 / 23 l
Бучава: звучен притисок
64 dB(A)
Бучава: звучна моќност
72 dB(A)
Бучава: oтстапување (K)
2 dB(A)
Димензии (Д x Ш x В)
375 x 390 x 635 mm
Тежина EPTA
10,5 kg

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Makita Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка Потрошувачка, моќност 1.000-1300 W Максимално заптивно усисување 21 kPa Класа на прашина L Макс. количина на воздух 3,6 m³/min Капацитет на резервоар прашина/вода 26 / 23 l Бучава: звучен притисок 64 dB(A) Бучава: звучна моќност 72 dB(A) Бучава: oтстапување (K) 2 dB(A) Димензии (Д x Ш x В) 375 x 390 x 635 mm .. Category: Product #: Makita VC 3011L Индустриска Правосмукалка Regular price: 18.990 ден. 18.990 Available from: КРУСЕЛ e-Store