Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Помошна масичка Неапол - атлантик

1.790 ден.
2.490 ден.
Потребни наградни поени: 1999
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра MK22-45-02
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии: 63.2x25.5x45.7cm

Материјал: Иверица 1ва класа

Метална конструкција

ПВЦ кант трака 0.8mm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција