Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo SC-097 Гарден Стол

1.499 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 2900
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo SC-097 Гарден Стол
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Боја:Црна
Материјал: метал, текстил
Димензии: 45x58x81cm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција