Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Маса метална-FAMILY, за 6 особи

8.499 ден.
9.799 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FTSS6
  • Наградни поени:200
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии: 180 x 90 x H.72cm
Димензии на ногарките: 42 x 14 x T1.0mm
Калено стакло со дебелина 5мм со отвор за чадор за сонце

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција