Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Трпезариска маса Шазам, орев

14.900 ден.
21.230 ден.
Потребни наградни поени: 15999
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 096-000003
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Шазам е вашата нова трпезариска маса, смела, изразена, драматична и тука за да дадете современ изглед во вашиот дом. Оваа популарна стилизирана маса има дизајн кој не старее е и ќе ве воодушевува уште многу години.

Спецификации:
- Плоча од медијапан, ногарки од метал.
- Може да се прошири 120-160cm.
- Достапна во орев боја.

Димензии:
Должина: 120-160 см
Длабочина: 80 см
Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција