Акција
-9%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
14.499 ден.15.999 ден.
14.499 ден.15.999 ден.
-23%
Fox TV 32DLE182 T2 Fox TV 32DLE182 T2
6.900 ден.8.999 ден.
6.900 ден.8.999 ден.
-23%
ISKRA CJ-8020-BL цедалка ISKRA CJ-8020-BL цедалка
999 ден.1.299 ден.
999 ден.1.299 ден.
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-11%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-30%
ISKRA CJ-8005-LI цедалка ISKRA CJ-8005-LI цедалка
699 ден.999 ден.
699 ден.999 ден.
-27%
Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример
6.599 ден.8.999 ден.
6.599 ден.8.999 ден.
-13%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.999 ден.11.499 ден.
9.999 ден.11.499 ден.
-16%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
50.499 ден.59.999 ден.
50.499 ден.59.999 ден.
Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух
 • Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух
 • Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух
 • Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух
 • Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух
 • Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух

Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух

9.999 ден.13.499 ден.
Потребни наградни поени: 10000
Производител: Xiaomi
Шифра на производ: MI AIR PURIFIER 3C
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:
 • Smart control -  Mi Home/Xiaomi Home app + AI voice
 • Дигитал LED дисплеј
 • Ласерски сензор
 • Проток на воздук CADR3 – 320m³/h
 • Ефективна површина со површина од 106 m² / h
 • True HEPA filter - 99.97% of 0.3μm
 • Номинална моќност 29 W
 • Номинален напон 100-240V
 • Номинална фреквенција 50/60 Hz
 • Ниво на бучење:61dB
 • Нето тежина 4,6 кг
 • Димензија:240*520*240 мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Xiaomi Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух Smart control -  Mi Home/Xiaomi Home app + AI voice Дигитал LED дисплеј Ласерски сензор Проток на воздук CADR3 – 320m³/h Ефективна површина со површина од 106 m² / h True HEPA filter - 99.97% of 0.3μm Номинална моќност 29 W Номинален напон 100-240V Номинална фреквенција 50/60 Hz Ниво на бучење:61dB Нето тежина 4,6 кг Димензија:240*520*240 мм .. Category: Product #: MI AIR PURIFIER 3C Regular price: 9.999 ден. 9.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store