Mitsubishi Electric

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Mitsubishi Electric MSZ-EF35VA 3,5 kW Климатизер инвертер
Достапна е само во бела боја, карактеристична со модерен дизајн, со тенок и елегантен изглед. Се ка..
60.499 ден.
без ДДВ: 51.270 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-EF50VA 5,5 kW Климатизер инвертер
Достапна е само во бела боја, карактеристична со модерен дизајн, со тенок и елегантен изглед. Се ка..
98.599 ден.
без ДДВ: 83.558 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE 5,5 kW Климатизер инвертер
MSZ-FH Kirigamine серијата е пресвртница во технологијата на 21 век за климатизирање на стамбените и..
98.695 ден.
без ДДВ: 83.640 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE 2,5 kW Климатизер Инвертер
Сите модели на Mitsubishi Electric се познати по својата безшумност при работа од само 21dB. Елеган..
41.199 ден.
без ДДВ: 34.914 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE 3,5 kW Климатизер Инвертер
Сите модели на Mitsubishi Electric се познати по својата безшумност при работа од само 21dB. Елегант..
49.990 ден.
без ДДВ: 42.364 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-SF50VE 5,5 kW Климатизер Инвертер
Сите модели на Mitsubishi Electric се познати по својата безшумност при работа од само 21dB. Елегант..
74.990 ден.
без ДДВ: 63.551 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-WN35VA 3,5 kW Климатизер инвертер
Подобрени карактеристики и дизајн во однос на DM серијата.Работа до -15C на греење и подобрена А++ к..
41.999 ден.
без ДДВ: 35.592 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS