Акција
-23%
Fox TV 32DLE182 T2 Fox TV 32DLE182 T2
6.900 ден.8.999 ден.
6.900 ден.8.999 ден.
-20%
Iskra  QT3023 Електрична косилка Iskra  QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-26%
Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта
12.499 ден.16.998 ден.
12.499 ден.16.998 ден.
-7%

Распродадено

Iskra DF-002 Вентилатор за на маса Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
1.399 ден.1.499 ден.
1.399 ден.1.499 ден.
-27%
Gorenje GS63160S машина за садови Gorenje GS63160S машина за садови
18.991 ден.25.990 ден.
18.991 ден.25.990 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-7%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
19.499 ден.20.999 ден.
19.499 ден.20.999 ден.
-25%
Bosch AKE 35 S Електрична пила Bosch AKE 35 S Електрична пила
6.750 ден.9.000 ден.
6.750 ден.9.000 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-40%
ISKRA 1502-MB  вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB  вага за телесна тежина
899 ден.1.499 ден.
899 ден.1.499 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
NEO ADVANCE WIFI G12R32 -22 INVERTER 12000BTU
  • NEO ADVANCE WIFI G12R32 -22 INVERTER 12000BTU

NEO ADVANCE WIFI G12R32 -22 INVERTER 12000BTU

24.999 ден.29.999 ден.
Потребни наградни поени: 25000
Производител: Neo
Шифра на производ: NEO ADVANCE WIFI G12R32 -22 INVERTER 12000BTU
Наградни поени: 400
Достапност: На залиха
Количина:

Интелигентен дизајн

Модел: G12R32 ADVANCEНапоjувaње:220-240V 50HZЕнергетска класа: A++SEER/SCOP: 6.1/4.0Вградено WIFIЛадењеКапацитет: 3500 WПотрошувачка: 1084WРаботна температура:од -22 С до 43 СГреењеКапацитет: 3670 W потрошувачка: 989 WРаботна температура: од -22 С до 24 СПроток на воздух: 660/540/460/330 М3Одвлажнување:1.4 L/HБучност:42/39/33/26 DBРазладен флуид:R32Димензии: Внатрешна единица: 845X289X209 - 10 KGНадворешна единица: 776x540x320 - 29 kgПрепорачана површина 15-30 m25 ГОДИНИ УСЛОВНА ГАРАНЦИЈА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS