Акција
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-19%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
19.492 ден.23.999 ден.
19.492 ден.23.999 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-6%
Bosch Глодалица POF 1200 AE Bosch Глодалица POF 1200 AE
6.550 ден.7.000 ден.
6.550 ден.7.000 ден.
-20%
Iskra  QT3023 Електрична косилка Iskra  QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-13%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.999 ден.11.499 ден.
9.999 ден.11.499 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-25%
Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева
9.150 ден.12.200 ден.
9.150 ден.12.200 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-25%

Распродадено

BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
6.850 ден.9.140 ден.
6.850 ден.9.140 ден.
-11%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
NEO ADVANCE WIFI G18R32 -22 INVERTER 18000BTU ( 5,5 kW )
  • NEO ADVANCE WIFI G18R32 -22 INVERTER 18000BTU ( 5,5 kW )

NEO ADVANCE WIFI G18R32 -22 INVERTER 18000BTU ( 5,5 kW )

39.999 ден.44.999 ден.
Потребни наградни поени: 40000
Производител: Neo
Шифра на производ: NEO ADVANCE WIFI G18R32 -22 INVERTER
Наградни поени: 900
Достапност: На залиха
Количина:

Интелигентен дизајн

Mодел: G18R32-ADVANCEНапојувaње: 220-240V 50HZЕнергетска класа: A++/A+SEER/SCOP: 6.1/5.4/4.0Вградено WIFIЛадењеКапацитет: 5130 WПотрошувачка: 1580 WРаботна температура: ОД -22 С ДО 43 СГреењеКапацитет: 5275 WПотрошувачка: 1410 WРаботна температура: од -22 С до 46 СПроток на воздух: 800/720/610/520Одвлажнување: 1.8L/HБучност: 58/54/51/48 DBРазладен флуид: R32Димензии: внатрешна единица: 970X300X224 - 13.5 KGНадворешна единица: 955X700X396 - 45 KGПрепорачана површина: 35-55 м25 ГОДИНИ УСЛОВНА ГАРАНЦИЈА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS