Акција
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-15%
Bosch ART 24 CO Електричен тример Bosch ART 24 CO Електричен тример
4.250 ден.5.000 ден.
4.250 ден.5.000 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-20%
Iskra  QT3023 Електрична косилка Iskra  QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-23%
Fox TV 32DLE182 T2 Fox TV 32DLE182 T2
6.900 ден.8.999 ден.
6.900 ден.8.999 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-6%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
NEO LIFE G12R41 ON/OFF 12000BTU ( 3.5 kW )
  • NEO LIFE G12R41 ON/OFF 12000BTU ( 3.5 kW )

NEO LIFE G12R41 ON/OFF 12000BTU ( 3.5 kW )

13.999 ден.16.999 ден.
Потребни наградни поени: 17000
Производител: Neo
Шифра на производ: NEO LIFE G12R41 ON/OFF 12000BTU ( 3.5 kW )
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

ИНТЕЛИГЕНТЕН ДИЗАЈННАПОЈУВAЊЕ:220-240V 50HZЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: AЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 3250 WПОТРОШУВАЧКА: 1012WРАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ЛАДЕЊЕ:ОД 15 С ДО 48 СГРЕЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 3400 WПОТРОШУВАЧКА: 941WРАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ГРЕЕЊЕ: ОД -7 С ДО 24 СРАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ОПСЕГ ОД -7 ДО 48 CEER ЗА ЛАДЕЊЕ 3.21COP ЗА ГРЕЕЊЕ: 3.61ТАЈМЕР ФУНКЦИЈАФУНКЦИЈА I FEELAUTO RESTARTСАМОДИЈАГНОСТИКАОДВЛАЖНУВАЊЕ 1.2 Л НА ЧАСВЕРТИКАЛЕН AUTO SWINGИНТЕЛИГЕНТНО ЗАГРЕВАЊЕФИЛТРИ: АКТИВЕН ЈАГЛЕН/ФИЛТЕР ЗА ПРАШИНАОСТАНАТО: FORCE DEFROSTING/INTELLIGENT DEFROSTING/ ЗАКЛУЧУВАЊЕ/TURBO/ ENERGY SAVINGПРОТОК НА ВОЗДУХ: 550/500/430/330 М3БУЧНОСТ НА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 42/39/36/33 DBБУЧНОСТ НА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:52 DBРАЗЛАДЕН ФЛУИД:R410AТЕЖИНАВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: - 8,5 KGНАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: - 30 KGПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА ДО 35 M2 ОТВОРЕН ПРОСТОРДИМЕНЗИИНАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА 776×540×320ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА 773×250×1855 ГОДИНИ УСЛОВНА ГАРАНЦИЈА

 

Бесплатна достава!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS