Акција
-26%
Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта
12.499 ден.16.998 ден.
12.499 ден.16.998 ден.
-33%
Grundig TA 7280 тостер Grundig TA 7280 тостер
1.999 ден.2.999 ден.
1.999 ден.2.999 ден.
-34%
ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина
899 ден.1.359 ден.
899 ден.1.359 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-18%
Iskra  QT3040 Електрична косилка Iskra  QT3040 Електрична косилка
6.999 ден.8.499 ден.
6.999 ден.8.499 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE ART FLAME Рамка за вградување STONE
17.999 ден.20.460 ден.
17.999 ден.20.460 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-11%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
NEO PURE G12R32 INVERTER 12000BTU
  • NEO PURE G12R32 INVERTER 12000BTU

NEO PURE G12R32 INVERTER 12000BTU

18.999 ден.22.999 ден.
Потребни наградни поени: 22500
Производител: Neo
Шифра на производ: NEO PURE G12R32 INVERTER 12000BTU
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

Интелигентен дизајнНапојувaње:220-240v 50hzЕнергетска класа: A++ / A+Ладење капацитет: 3200 WПотрошувачка: 997WРаботна температура за ладење: од 15 С до 48 СГреење капацитет: 3400 WПотрошувачка: 941WРаботна температура за греење: од -17 с до 24 СEER за ладење 3.21COP за греење: 3.61SEER 6.10SCOP: 4.0 (AVERAGE) 5.10 (WARMER) 3.30 (COLDER)Тајмер функцијаФункција I FEELAUTO RESTARTСамодијагностикаОдвлажнување 1.4л на часВертикален AUTO SWINGИнтелигентно загревањеФилтри:COLD PLASMA/активен јагленОстанато: FORCE DEFROSTING/INTELLIGENT DEFROSTING/SOFT START/ заклучување/TURBO/ ENERGY SAVINGПроток на воздух: 550/500/430/300 м3Бучност на внатрешна единица:42/37/35/28 dbБучност на надворешна единица:52 DBРазладен флуид: Р32aТежинаВнатрешна единица: - 8,5 kgнадворешна единица: - 34 kgПрепорачана површина до 30 m2Димензиинадворешна единица 842×596×320внатрешна единица 773×250×1855 ГОДИНИ УСЛОВНА ГАРАНЦИЈАКАПАЦИТЕТ: 3400 WПОТРОШУВАЧКА: 942РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 С ДО 24 СПРОТОК НА ВОЗДУХ: 560/480/410/290 М3ОДВЛАЖНУВАЊТЕ:1.4 L/HБУЧНОСТ:42/37/34/28 DBРАЗЛАДЕН ФЛУИД:R410AДИJАМЕТАР НА ЦЕВКИ: Ф6/Ф9.52ДИМЕНЗИИВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 790X275X200 - 9 KGНАДОРЕШНА ЕДИНИЦА: 842X596X320 - 29 KGПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА 15-30 M2Гаранција: 60 месеци 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS