Акција
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
11.900 ден.13.530 ден.
11.900 ден.13.530 ден.
-6%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-11%
Gorenje RF4141ANW Комбиниран фрижидер Gorenje RF4141ANW Комбиниран фрижидер
11.990 ден.13.490 ден.
11.990 ден.13.490 ден.
-33%
Grundig TA 7280 тостер Grundig TA 7280 тостер
1.999 ден.2.999 ден.
1.999 ден.2.999 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-20%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
18.399 ден.22.999 ден.
18.399 ден.22.999 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
-27%
Gorenje GS63160S машина за садови Gorenje GS63160S машина за садови
18.991 ден.25.990 ден.
18.991 ден.25.990 ден.
-13%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.999 ден.11.499 ден.
9.999 ден.11.499 ден.
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
NEO SMART WIFI G12R32 INVERTER 12000BTU
  • NEO SMART WIFI G12R32 INVERTER 12000BTU

NEO SMART WIFI G12R32 INVERTER 12000BTU

20.999 ден.24.999 ден.
Потребни наградни поени: 22500
Производител: Neo
Шифра на производ: NEO SMART WIFI G12R32 INVERTER 12000BTU
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

Интелигентен дизајнНапојувaње:220-240V 50HZЕнергетска класа: A++ / A+Ладење капацитет: 3200 WПотрошувачка: 997WРаботна температура за ладење:од -15 с до 48 СГреење капацитет: 3400 WПотрошувачка: 941WРаботна температура за греење: од -15 с до 24 СEER за ладење 3.21COP за греење: 3.61SEER 6.10SCOP: 4.0 (AVERAGE) 5.10 (WARMER) 3.30 (COLDER)Tајмер функција ,функција I FEEL ,AUTO RESTARTСамодијагностика , вертикален AUTO SWINGВклучен WIFIОдвлажнување 1.4л на часИнтелигентно загревањеФилтри:COLD PLASMA/активен јагленОстанато: FORCE DEFROSTING/INTELLIGENT DEFROSTING/SOFT START/ заклучување/TURBO/ ENERGY SAVINGПроток на воздух: 550/500/430/300 М3Бучност на внатрешна единица:42/37/35/28 DBБучност на надворешна единица:52 DBРазладен флуид:R32AТежинавнатрешна единица: - 8,5 kgнадворешна единица: - 34 kgПрепорачана површина до 30 M2Димензиинадворешна единица 842×596×320внатрешна единица 773×250×1855 ГОДИНИ УСЛОВНА ГАРАНЦИЈА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS