Акција
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-23%

Распродадено

INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа
5.599 ден.7.299 ден.
5.599 ден.7.299 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-20%
Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка
2.399 ден.2.999 ден.
2.399 ден.2.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS ART FLAME Електричен камин LORANS
13.999 ден.15.899 ден.
13.999 ден.15.899 ден.
-14%

Распродадено

INTEX 244х76 базен со филтер пумпа INTEX 244х76 базен со филтер пумпа
3.799 ден.4.399 ден.
3.799 ден.4.399 ден.
-40%
ISKRA 1502-MB  вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB  вага за телесна тежина
899 ден.1.499 ден.
899 ден.1.499 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
NEO SMART WIFI G18R32 INVERTER 18000BTU ( 5.5kW )
  • NEO SMART WIFI G18R32 INVERTER 18000BTU ( 5.5kW )

NEO SMART WIFI G18R32 INVERTER 18000BTU ( 5.5kW )

32.999 ден.38.093 ден.
Потребни наградни поени: 35000
Производител: Neo
Шифра на производ: NEO SMART WIFI G18R32 inv
Наградни поени: 500
Достапност: На залиха
Количина:

НТЕЛИГЕНТЕН ДИЗАЈННАПОЈУВAЊЕ:220-240V 50HZЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ / A+ЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 4600 WПОТРОШУВАЧКА: 1430WРАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ЛАДЕЊЕ:ОД - 15 С ДО 48 СГРЕЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 5200 WПОТРОШУВАЧКА: 1400WРАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ГРЕЕЊЕ: ОД -15 С ДО 24 СEER ЗА ЛАДЕЊЕ 3.22COP ЗА ГРЕЕЊЕ: 3.71SEER 6.10SCOP: 4.0 (AVERAGE) 5.10 (WARMER)ТАЈМЕР ФУНКЦИЈАФУНКЦИЈА I FEEL ,AUTO RESTARTСАМОДИЈАГНОСТИКА , ВЕРТИКАЛЕН AUTO SWINGВКЛУЧЕН WIFIОДВЛАЖНУВАЊЕ 1.8Л НА ЧАСИНТЕЛИГЕНТНО ЗАГРЕВАЊЕФИЛТРИ:COLD PLASMA/АКТИВЕН ЈАГЛЕНОСТАНАТО: FORCE DEFROSTING/INTELLIGENT DEFROSTING/SOFT START/ ЗАКЛУЧУВАЊЕ/TURBO/ ENERGY SAVINGПРОТОК НА ВОЗДУХ: 850/720/610/520 М3БУЧНОСТ НА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:48/45/39/34 DBБУЧНОСТ НА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:45 DBРАЗЛАДЕН ФЛУИД:R32AТЕЖИНАВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: - 13,5 KGНАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: - 34 KGПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА ДО 50 M2 ОТВОРЕН ПРОСТОРДИМЕНЗИИНАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА 842×596×320ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА 970×300×2255 ГОДИНИ УСЛОВНА ГАРАНЦИЈА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS