Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Elka снежна ледена империал 150см

3.390 ден.
Потребни наградни поени: 3400
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Elka снежна ледена империал 150см
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Елка покриена со снег Империјален бор висок 150 cm изработена од пластика.
Лесна инсталација и расклопување.
Можност за повеќекратна употреба.
Зачинете го вашиот дом со пластична елка покриена со снег висока 150 см.
Елката лесно може да се постави и расклопи.
Украсете ja со избрани новогодишни  украси и
внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција