Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BEKO HIE 64100w ВГРАДНА ПЛОТНА ОУТЛЕТ

4.950 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: BEKO
  • Шифра:BEKO HIE 64100w ВГРАДНА ПЛОТНА ОУТЛЕТ
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Независна вградена плоча Начин на работа: механички Број на грејни зони: 4 рингли (од кои 1 експресна рингла) 2 x 180mm, 1500W 2 x 145mm, 1000W 6 нивоа на готвење Боја: бела Дим. (ШxВxД): 58,,

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ДОМ

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција