OUTLET

OUTLET

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка OUTLET Iskra SL800 Циклонска правосмукалка OUTLET
• Моќност: 800W • Напон: 220V-240V ~ 50Hz • капацитет на садот за прав: 2.5 L • циклонска техноло..
3.499 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS