Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Rohnson R 012 kонвектор OUTLET

1.399 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 1900
  • Производител: Rohnson
  • Шифра:Rohnson R 012 kонвектор OUTLET
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Тип: Конвектор
За соби (м²): до 25
Максимална моќност во (вати): 2000
Ниво на моќност: 3
Безбедносен термостат: Има
Грејач на воздух: Има

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција