Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Rohnson R-254 електрична скара OUTLET

1.999 ден.
3.499 ден.
Потребни наградни поени: 3400
  • Производител: Rohnson
  • Шифра:Rohnson R-254 електрична скара OUTLET
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност: 1650 W

Контрола на температурата до 2300

Тефлонска обвивка

Целосно се одвојува

Стаклена покривка

Удобни рачки

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција