Акција
-9%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
19.990 ден.21.999 ден.
19.990 ден.21.999 ден.
-21%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
10.990 ден.13.999 ден.
10.990 ден.13.999 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-8%
GREE 12 3,5kW GWH12QB-K3DNC4D/A инвертер
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-25%
 Држач за LCD LED PDP ТV 26"-55" до 50кг
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.499 ден.2.890 ден.
2.499 ден.2.890 ден.
-19%
ELECTROLUX ESF5512 LOX  мaшина за садови
21.999 ден.26.999 ден.
21.999 ден.26.999 ден.
-17%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
24.999 ден.29.998 ден.
24.999 ден.29.998 ден.
-20%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
10.999 ден.13.799 ден.
10.999 ден.13.799 ден.
PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV
  • PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV
  • PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV
  • PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV

PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV

18.499 ден.20.599 ден.
без ДДВ: 15.677 ден. Потребни наградни поени: 24000
Производител: Philips
Шифра на производ: THMR-Cd-739898
Наградни поени: 160
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ДИСПЛЕЈ - FULL HD LEDДИМЕНЗИИ НА ЕКРАН - 43 “/ 108 СМРЕЗОЛУЦИЈА - 1920 X 1080 ПИКСЕЛИНАПРЕДНИ ФУНКЦИИ НА СЛИКАТА - PIXEL PLUS HDИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ЗВУКОТ (RMS) - 16 WФОРМАТИ НА ВИДЕО РЕПРОДУКЦИЈА • ДАТОТЕКИ: AVI, MKV • H264 / MPEG-4 AVC • MPEG-1 • MPEG-2 • MPEG-4 • WMV9 / VC1 • HEVC (H.265) • VP9ПОВРЗУВАЊЕ: HDMI 2, USB ПОРТИ 2ЗАЕДНИЧКИ ИНТЕРФЕЈС ПЛУС (CI +) , ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ (ОПТИЧКИ) АНТЕНА IEC75,
ETHERNET-LAN RJ-45, САТЕЛИТСКА ВРСКА, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, EASYLINK (HDMI-CEC)ДИГИТАЛНИ РЕСИВЕРИ: DVB-T / T2 / T2-HD / C / S / S2ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д) - 731,8 Х 435,3 Х 77,3 ММГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА - 36 KW/HЕНЕРГЕТСКА КЛАСА - A +

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS