Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Plastime ПАТРОНИ ЗА ЛАДЕЊЕ 200 ГР. 2/1

99 ден.
Потребни наградни поени: 120
  • Производител: Plastime
  • Шифра:Plastime ПАТРОНИ ЗА ЛАДЕЊЕ 200 ГР. 2/1
  • Наградни поени:1
  • Достапност:На залиха

Патрони за ладење со димензии 4.2Х7.5Х16.5см и тежина од 0,2кг
Идеални за патување и транспортни рачни фрижидерчиња за одржување на температура

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција