Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Plastime ТЕРМОС 2,5 Л

950 ден.
Потребни наградни поени: 1000
  • Производител: Plastime
  • Шифра:Plastime ТЕРМОС 2,5 Л
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха

Опис

Термос со капацитет од 2,5Л и околувратник за полесен транспорт.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција