Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Plastime ТЕРМОС 8 Л

1.399 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: Plastime
  • Шифра:Plastime ТЕРМОС 8 Л
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха

Опис

Пренослив термос со чеп и капацитет од 8Л.

Идеално за престој на отворено за одржување на температура и можност за дозирање.

Чепот овозможува лесно маневрирање, дозирање но и високо ниво на хигена.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција