Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-12%
FAVORIT LED TV-40DN4P4T2
PANEL SIZE 40"FHDPANEL STANDARD CMO Panel (ASN STANDARD)ASPECT RATIO 16:9RESOLUTION 1920*1080BRIGHTN..
11.499 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.745 ден.
Gorenje CW 20 CCP Линија: CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW 20 CCP Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: CERA..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox
Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: SILVER COUNTESS Безбедно за миење во маши..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
Gorenje CW28PCP CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW28PCP Тип: Самостојна Тава Линија: CERAMIC PRINCES ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
-15%
HITACHI 32HB6T41A 32" SMART LED Телевизор
32"(80 см) HD ready SMART LED телевизор Резолуциjа 1366х768 Звук: 2x 6w со dts hd тунери dvb-..
10.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-15%
HYUNDAI 32 LE-R D Телевизор
32' (81CM) LED ТЕЛЕВИЗОРHD РЕЗОЛУЦИЈА- 1366Х768Р60 HZUSB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО)-PVR - СНИМ..
9.299 ден.10.879 ден.
без ДДВ: 7.881 ден.
Iskra внатрешна TV антена G-2235-06
Канали (фреквенција): FM & VHF Ch. 2-12 (47-230 MHz); UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz)  Број на..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-13%
PHILIPS 32PHS4132/12 ledTV
32"(82CM) HD ULTRA SLIM LED TV РЕЗОЛУЦИJА 1366 X 768200 PICTURE PERFORMANCE INDEXDIGITAL CRYSTAL CLE..
12.499 ден.14.399 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.
-23%
PHILIPS 39PHS4112/12 ledTV
39"(98 CM) HD ULTRA SLIM LED TVРЕЗОЛУЦИJА 1366 X 768200 PICTURE PERFORMANCE INDEXDIGITAL CRYSTAL CLE..
12.999 ден.16.990 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-24%
PHILIPS 43PFS4112/12 Full HD Ultra Slim LED TV
43"(108CM) FULL HD LED TVРЕЗОЛУЦИJА:1920X1080200PPI, DIGITAL CRYSTAL CLEAR, PIXEL PLUS HDMOЌНОСТ НА ..
15.999 ден.20.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-17%
PHILIPS 43PFS5301/12 FHD SMART LED TV
43"(108CM) FULL HD LED TVРЕЗОЛУЦИЈА:1920X1080SMART TV500 PPIMOЌНОСТ НА ЗВУЧНИЦИ 16WОСВЕТЛЕНОСТ 280 C..
19.999 ден.23.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
-15%
PHILIPS 50PUS6162/12 4K Ultra Slim Smart LED TV
50" (126 СМ) 4K UHD ULTRA SLIM SMART LED ТЕЛЕВИЗОРРЕЗОЛУЦИJА:4К ULTRA HD 3840 X 2160700 PICTURE PERF..
27.999 ден.32.799 ден.
без ДДВ: 23.728 ден.
-16%
SAMSUNG UE-32M4002 HD LED TV
LED TV-32'-1366X768СЛИКА-HYPER REALPQI: 100HDR,MEGA KONTRASTAUDIO-DOLBY DIGITAL PLUSЗВУК-RMS:10W(5W+..
11.999 ден.14.299 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-20%
SAMSUNG UE-40M5002 FULLHD LED TV
40"( 102 cm) FullHD LED TVРЕЗОЛУЦИJА FULL HD (1920 X 1080)PQI: 200АУДИО:DOLBY DIGITAL PLUS; DTS КОДЕ..
19.999 ден.24.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
-22%
VIVAX IMAGO LED TV-32LE76T2S2 телевизор
ЛЕД ТВ- 32" / 80 CM СВЕТЛИНА [CD/M2]: 220 КОНТРАСТ 3000:1 МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИJА: 1366X768 ..
7.999 ден.10.199 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-12%
VIVAX IMAGO LED TV-40LE75T2 Телевизор
FULL HD ЛЕД ТВ 40"/102СМКОНТРАСТ 3000:1, ОСВЕТЛУВАЊЕ: 250CD/M2МАКС РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080ТЈУНЕР: DVB-T..
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-24%
VIVAX IMAGO LED TV-40LE76T2 Телевизор
Диjагонала 40" / 100 cm Светлина [cd/m2]: 250 Контраст 5000:1 Максимална резолуциjа 1920x10..
12.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-17%
VIVAX IMAGO LED TV-43UD95SM, UHD, SMART Телевизор
43"(108CM)4K ULTRA HD SMART LED TVРЕЗОЛУЦИJА:3840X2160КОНТРАСТ: 3200:1ОСВЕТЛУВАЊЕ: 250 [CD/M2]SMART ..
24.499 ден.29.499 ден.
без ДДВ: 20.762 ден.
-17%
VIVAX IMAGO LED TV-49LE75SM, FHD SMART TV
49"/124СМ FULL HD ANDROID ЛЕД ТВКОНТРАСТ 5000:1,ОСВЕТЛУВАЊЕ: 300CD/M2МАКС РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080ТЈУНЕР..
21.999 ден.26.599 ден.
без ДДВ: 18.643 ден.
-19%
VIVAX IMAGO LED TV-55UHD120T2S2 Телевизор
ДИЈАГОНАЛА: 55 '' / 140 СМОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 260КОНТРАСТ: 4000: 1МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 3840X216..
20.999 ден.25.999 ден.
без ДДВ: 17.796 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS