Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-22%
PHILIPS 32PHS4132/12 ledTV
32"(82CM) HD ULTRA SLIM LED TV РЕЗОЛУЦИJА 1366 X 768200 PICTURE PERFORMANCE INDEXDIGITAL CRYSTAL CLE..
9.999 ден.12.899 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-10%
QUART 24" LP240 LED TV
24" UltraSlim HD LED TV Врвен динамички контраст Квалитет на сликата: 200 Hz Конекција..
7.199 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 6.101 ден.
-10%
QUART 32" LP330, LED ТV
32" HD LED TV Врвен динамички контраст Dolby Digital Конекција: HDMI, PC Input, Scart ..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-10%
QUART 32" LPS352, SMART LED ТV
32" UltraSlim SMART HD LED TV Врвен динамички контраст Квалитет на сликата: 400 Hz ..
9.899 ден.10.990 ден.
без ДДВ: 8.389 ден.
VIVAX IMAGO LED TV-40LE75T2 Телевизор
FULL HD ЛЕД ТВ 40"/102СМКОНТРАСТ 3000:1, ОСВЕТЛУВАЊЕ: 250CD/M2МАКС РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080ТЈУНЕР: DVB-T..
14.999 ден.13.699 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-29%
VIVAX IMAGO LED TV-40LE76T2 Телевизор
Диjагонала 40" / 100 cm Светлина [cd/m2]: 250 Контраст 5000:1 Максимална резолуциjа 1920x10..
11.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-19%
VIVAX IMAGO LED TV-43UD95SM, UHD, SMART Телевизор
43"(108CM)4K ULTRA HD SMART LED TVРЕЗОЛУЦИJА:3840X2160КОНТРАСТ: 3200:1ОСВЕТЛУВАЊЕ: 250 [CD/M2]SMART ..
23.999 ден.29.499 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.
-11%
VIVAX IMAGO LED TV-49LE75SM, FHD SMART TV
49"/124СМ FULL HD ANDROID ЛЕД ТВКОНТРАСТ 5000:1,ОСВЕТЛУВАЊЕ: 300CD/M2МАКС РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080ТЈУНЕР..
20.999 ден.23.599 ден.
без ДДВ: 17.796 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS