Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
Карактеристики: 12 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
3.199 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
-9%
Samsung VC-07M2110SR/GE ПРАВОСМУКАЛКА Samsung VC-07M2110SR/GE ПРАВОСМУКАЛКА
ПРАВОСМУКАЛКА СО САДЈАЧИНА НА МОТОРОТ: 700W/ 2100WКАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1.5Л ЛРАДИУС НА РАБОТА 9 МШИРИН..
6.390 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.415 ден.
-9%
SAMSUNG VCC-4550V36/BOL ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG VCC-4550V36/BOL ПРАВОСМУКАЛКА
ПРАВОСМУКАЛКА со канистер МОЌНОСТ 1800 WСАД ЗА ОTПАДОЦИ (TWIN CHAMBER)КАПАЦИТЕТ НА САД 1,3 ЛМИК..
4.999 ден.5.499 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
седиште кафено ЕLI со риги рачки кафено црни FASHION корпа ситноплетена црна 28" волан CITY 620X2..
13.999 ден.15.500 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16" EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
седиште комфорт црно ELI FASHION рачки на волан HERRMANS DUDE црно бели корпа пвц плетена бела во..
14.999 ден.16.500 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет DL200-LED Iskra LED светилка со магнет DL200-LED
• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден.349 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден.349 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
Velosiped 29 Disk + Amortizer” 21 Brzini Shimano Menuvac  Dupli Alumisnki Bandashi ..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER SILVER DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER SILVER DISC+AM
Velosiped 29 Disk + Amortizer” 21 Brzini Shimano Menuvac  Dupli Alumisnki Bandashi ..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
ВГРАДЛИВА РЕРНАKАПАЦИТЕТ 71лСИСТЕМ ЗА ТЕРМИЧКА ОБРАБОТКА:ВЕНТИЛАТОР + КРУЖЕН ГРЕJАЧPLUS STEAM ПРОГРА..
19.492 ден.22.999 ден.
без ДДВ: 16.519 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
ЛАДИЛНИК СО LOWFROST СИСТЕМКАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 73 LКАПАЦИТЕТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ ЗА 24 ЧАСА..
23.999 ден.28.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Карактеристики и предности Потопна пумпа за не..
5.999 ден.6.499 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Карактеристики и предности Потопна пумпа..
8.999 ден.9.499 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-8%
AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа
Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Strong, practical, powerful. Flat suction up t..
5.499 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-7%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Десен - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam 90 H FAVORIT Десен - Шпорет на цврсто гориво
Челични рингли, постои можност за отстранување на целиот панел за темелно чистење Можност за го..
37.100 ден.39.999 ден.
без ДДВ: 31.441 ден.
-7%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
Челични рингли, постои можност за отстранување на целиот панел за темелно чистење Можност за го..
37.100 ден.39.999 ден.
без ДДВ: 31.441 ден.
-6%
Alfa Plam Commo 21 kw Камин на пелети за етажно греење Alfa Plam Commo 21 kw Камин на пелети за етажно греење
Камин на пелети за етажно греење Страни и врата изработени од квалитетен лим, и заштитени со фарба ..
99.890 ден.105.999 ден.
без ДДВ: 95.133 ден.
-9%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен
Лиена плотна Ложиште обложено со шамотни плочи, кои акумулираат топлина и ја зголемуваат темпер..
15.490 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.127 ден.
-18%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
Челични плочи за готвење, постои можност за отстранување на плочите за темелно чистење Ложиште ..
20.499 ден.24.999 ден.
без ДДВ: 17.372 ден.
-9%
ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА
Скалите се дизајнирани особено за оние на кои им треба робусно и издржливо, како и многу лесна и при..
8.199 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.948 ден.
-8%
ALPOS СКАЛА 38-08 ЕКСПЕРТ ТРОДЕЛНА ПОВЕКЕНАМЕНСКА ALPOS СКАЛА 38-08 ЕКСПЕРТ ТРОДЕЛНА ПОВЕКЕНАМЕНСКА
Пет скали во едно! Експертската триделна повеќенаменска скала нуди мноштво опции за задоволување на ..
10.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
12.499 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
AUX HD 1578 Диспанзер за вода  ОПИС:   Топла, нормална и ладна вода. Со д..
7.790 ден.8.500 ден.
без ДДВ: 6.602 ден.
-8%
BEKO FSS 56000W шпорет BEKO FSS 56000W шпорет
Eнергетска класа:A Капацитет на рерната:60L 4 рингли4 функции на рерната Механички контроли..
11.499 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 9.745 ден.
-3%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
 • Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енер..
19.499 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 16.525 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
Фигаро за коса  ON/OFF копче Max. температура - 2100C Вртлив кабел Брзо загревачки ..
1.999 ден.2.399 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-14%
Blanco CLASSIC Neo XL 6S гранит - бела, јасмин, шампањ, алуметалик, антрацит, црна мат Blanco CLASSIC Neo XL 6S гранит - бела, јасмин, шампањ, алуметалик, антрацит, црна мат
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи ..
17.999 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-7%
Blanco Elon XL 6s- гранит - бела, јасмин, шампањ, алуметалик, кафе, антрацит, црна мат Blanco Elon XL 6s- гранит - бела, јасмин, шампањ, алуметалик, кафе, антрацит, црна мат
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
17.999 ден.19.390 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи ..
10.280 ден.11.650 ден.
без ДДВ: 8.712 ден.
-14%
BLANCO Rondosol BLANCO Rondosol
Мијалник BLANCO RONDOSOL Мијалник Бланко РОНДОСОЛ, создаден за помали кујни. Со својотн р..
2.930 ден.3.399 ден.
без ДДВ: 2.483 ден.
-22%
BLANCO TIPO 6 S Basic BLANCO TIPO 6 S Basic
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
7.399 ден.9.499 ден.
без ДДВ: 6.270 ден.
-17%
Blanco Tipo XL 6s Blanco Tipo XL 6s
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
9.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-13%
Blanco Top ED 8x4 c Blanco Top ED 8x4 c
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
3.899 ден.4.460 ден.
без ДДВ: 3.304 ден.
-10%
BLANCO ZIA 6S BLANCO ZIA 6S
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи ..
19.800 ден.21.999 ден.
без ДДВ: 16.780 ден.
-21%
Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС
Макс. притисок: 150 bar Снага на мотор: 2.200 W Макс. проток: 480 l/h Макс. температура проток: 4..
22.990 ден.28.999 ден.
без ДДВ: 19.483 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 е совршено решение за чистење без напор, Компактен и ..
7.499 ден.9.330 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
-13%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
Карактеристики и предности „Semi-Auto Feed“ систем: кој автоматски ја отпушта жилката при вклу..
2.899 ден.3.335 ден.
без ДДВ: 2.457 ден.
-15%
BOSCH GBH 240 Ударен чекан BOSCH GBH 240 Ударен чекан
Најдобар електро пневмачки чекан во својата класа благодарејќи на оптиминизираниот механизам на у..
8.499 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
-15%
Bosch GBS 7-125 аголна брусилка Bosch GBS 7-125 аголна брусилка
Моќност од 720 вати · Дијаметар на дискот: 125 mm · За удобно работење дури и на тесни места благода..
4.650 ден.5.499 ден.
без ДДВ: 3.941 ден.
-13%
BOSCH GLM 50-27C професионален ласер BOSCH GLM 50-27C професионален ласер
Брзо,сигурно и извондредно робусно ласерско мерење за груби работни места. Идеален за напорни гра..
6.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-14%
BOSCH GSR 120 Акумулаторски одвртувач BOSCH GSR 120 Акумулаторски одвртувач
Bosch професионален квалитет по пристапна цена.   Силна 12V 2-брзинска дупчалка одвртува..
5.999 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
Кружната пила Bosch GTS 10 J Professional Bench е исклучително моќна и компактна пила опремена со ..
48.999 ден.52.999 ден.
без ДДВ: 41.525 ден.
-14%
BOSCH GWS 7-115 Aголна брусилка BOSCH GWS 7-115 Aголна брусилка
Карактеристики на производот: Моќност: 720 W Брзина на вртежи при слободно вртење: 11.0..
3.699 ден.4.299 ден.
без ДДВ: 3.135 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
Карактеристики и предности Препорачана за површини на трева до: 450 m² Иновација: Чешел за т..
10.999 ден.14.660 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS