Акција
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-27%
Iskra DL-BL01GS блендер Iskra DL-BL01GS блендер
2.699 ден.3.699 ден.
2.699 ден.3.699 ден.
-25%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
2.499 ден.3.335 ден.
2.499 ден.3.335 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-6%
 BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта  BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун
  • Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун
  • Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун

Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун

11.599 ден.12.999 ден.
Потребни наградни поени: 6000
Производител: Rade Koncar
Шифра на производ: SIM-3
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

Приклучен Напон 400V

Струја 6,6 / 13,1 

Вкупна сила 9038W

Сила на грејач 9000W

Регулација 0/4,5/9

Проток на воздух 500-700 м3/ч

Регулација на тепература 0-40 C

Димензии 300 х 410 х 400

Тежина 8.9 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-23%

Распродадено

Iskra FH 03 калорифер Iskra FH 03 калорифер
1.290 ден.999 ден.
1.290 ден.999 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra  YL-B07FT-11 уљен радијатор Iskra  YL-B07FT-11 уљен радијатор
4.690 ден.
4.690 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Rade Koncar Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун Приклучен Напон 400V Струја 6,6 / 13,1  Вкупна сила 9038W Сила на грејач 9000W Регулација 0/4,5/9 Проток на воздух 500-700 м3/ч Регулација на тепература 0-40 C Димензии 300 х 410 х 400 Тежина 8.9 кг .. Category: Product #: SIM-3 Regular price: 11.599 ден. 11.599 Available from: КРУСЕЛ e-Store