Rohnson

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-13%
LAICA PM2000 апарат за тестенини
  КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОД 1 машина за тестенини , 1 заменлив двоен нож, 1 рачка, 1 спојка с..
2.599 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-31%
Rohnson R 840 столен вентилатор
Карактеристики на производот: 2 нивоа на моќност Дијаметар 20 см Максимална моќност 30&nbs..
1.099 ден.1.599 ден.
без ДДВ: 931 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS