Акција
-6%
BEKO WTE 7512 B0 Машина за перење алишта
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-21%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
10.999 ден.13.999 ден.
10.999 ден.13.999 ден.
-18%
Beko DB 7101 PA
13.999 ден.16.999 ден.
13.999 ден.16.999 ден.
-11%
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-17%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.499 ден.13.799 ден.
11.499 ден.13.799 ден.
-44%
Back to college - Пакет производи 2
3.540 ден.6.295 ден.
3.540 ден.6.295 ден.
-8%
GREE 12 3,5kW GWH12QB-K3DNC4D/A инвертер
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-14%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
9.499 ден.10.999 ден.
9.499 ден.10.999 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-22%
Eta Sonetic 0710 детска четка за заби
699 ден.899 ден.
699 ден.899 ден.
-5%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
18.999 ден.19.999 ден.
18.999 ден.19.999 ден.
-17%
Gorenje KAS35NFT 3,5kw
14.990 ден.18.000 ден.
14.990 ден.18.000 ден.
Rohnson R 217 мини тостер OUTLET
  • Rohnson R 217 мини тостер OUTLET
  • Rohnson R 217 мини тостер OUTLET
  • Rohnson R 217 мини тостер OUTLET

Rohnson R 217 мини тостер OUTLET

399 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 338 ден. Потребни наградни поени: 500
Производител: Rohnson
Шифра на производ: R 217 OUTLET
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Моќност: 750W;
Нелепливи плочки;
Светлосен индикатор;
Изолирана горна површина за заштита од висока температура;
Боја: бела; 
 

Бесплатна достава

НАПОМЕНА: Копчето за закопчување е скршено, производот е нов и сосема функционален.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS