Акција
-15%
Electrolux EWS-31074NA Машина за перење алишта
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-22%
BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара
17.999 ден.22.999 ден.
17.999 ден.22.999 ден.
-27%
Gorenje OR2000MM електричен радијатор
3.490 ден.4.790 ден.
3.490 ден.4.790 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-11%
Beko DCU 7430 кондензациска сушара
16.999 ден.18.999 ден.
16.999 ден.18.999 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-16%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
10.499 ден.12.499 ден.
10.499 ден.12.499 ден.
-16%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
18.499 ден.21.999 ден.
18.499 ден.21.999 ден.
-21%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
10.999 ден.13.998 ден.
10.999 ден.13.998 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-14%
ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX Вградна Рерна
23.999 ден.27.999 ден.
23.999 ден.27.999 ден.
Rohnson R 254 ел.скара OUTLET
 • Rohnson R 254 ел.скара OUTLET

Rohnson R 254 ел.скара OUTLET

1.990 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 1.686 ден. Потребни наградни поени: 4000
Производител: Rohnson
Шифра на производ: R 254 outlet
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики на производот:

 • Електрична скара (без капак)
 • Моќност: 1650W
 • Не-леплива површина за готвење - teflon
 • Термо-отпорни рачки
 • Монтажен кабел со термостат
 • Способност за печење на 2 страни
 • За да не се шири чадот, во внатрешниот дел од скарата (садот) можете да сипете вода
 • Лесна за чистење
 • Регулирање на температурата до 2300

НАПОМЕНА: Производот е изложуван и без кутија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS