Акција
-30%
ISKRA CJ-8007-GY цедалка
799 ден.1.149 ден.
799 ден.1.149 ден.
-8%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
18.499 ден.19.999 ден.
18.499 ден.19.999 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
15.520 ден.17.250 ден.
15.520 ден.17.250 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.499 ден.2.890 ден.
2.499 ден.2.890 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
17.499 ден.20.499 ден.
17.499 ден.20.499 ден.
-25%
 Држач за LCD LED PDP ТV 26"-55" до 50кг
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-15%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.749 ден.13.799 ден.
11.749 ден.13.799 ден.
-23%
ISKRA CJ-8020-BL цедалка
999 ден.1.299 ден.
999 ден.1.299 ден.
Samsung VCC44E0S3B Правосмукалка 1500W сина
  • Samsung VCC44E0S3B Правосмукалка 1500W сина
  • Samsung VCC44E0S3B Правосмукалка 1500W сина

Samsung VCC44E0S3B Правосмукалка 1500W сина

4.699 ден.5.690 ден.
Потребни наградни поени: 5000
Производител: Arnica
Шифра на производ: Samsung VCC44E0S3B
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Правосмукалка
Моќност: 1500W
Усисна моќ: 350W
Kапацитет на садот: 1,3L
Компактна големина
Ниво на бучава: 86dB
Вртливо црево 360
6м кабел
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS