Акција
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-18%
Iskra  QT3040 Електрична косилка Iskra  QT3040 Електрична косилка
6.999 ден.8.499 ден.
6.999 ден.8.499 ден.
-15%
Bosch ART 24 CO Електричен тример Bosch ART 24 CO Електричен тример
4.250 ден.5.000 ден.
4.250 ден.5.000 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-21%

Распродадено

Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
4.400 ден.5.590 ден.
4.400 ден.5.590 ден.
-6%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-20%

Распродадено

Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер
1.599 ден.1.999 ден.
1.599 ден.1.999 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
SAMSUNG WW90J5446EW/LE inverter 9kg
  • SAMSUNG WW90J5446EW/LE inverter 9kg
  • SAMSUNG WW90J5446EW/LE inverter 9kg
  • SAMSUNG WW90J5446EW/LE inverter 9kg

SAMSUNG WW90J5446EW/LE inverter 9kg

28.999 ден.34.999 ден.
Потребни наградни поени: 27000
Производител: Samsung
Шифра на производ: SAMSUNG WW90J5446EW/LE
Наградни поени: 300
Достапност: На залиха
Количина:

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕКАПАЦИТЕТ 9 КГЦЕНТРИФУГA 1400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++ИНВЕРTЕР МОТОРТЕХНОЛОГИЈА ECO BUBBLEАВТОДИЈАГНОСТИКА НА ДЕФЕКТИLED ДИСПЛЕЈОДЛОЖЕН КРАЈПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ЗА ПЕРЕЊЕ 0,52 KWH / ЦИКЛУСПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 37 L / ЦИКЛУСНИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 49 DBНИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГА 74 DBДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д) : 60 X 85 X 55 СМ

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
Samsung SAMSUNG WW90J5446EW/LE inverter 9kg МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕКАПАЦИТЕТ 9 КГЦЕНТРИФУГA 1400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++ИНВЕРTЕР МОТОРТЕХНОЛОГИЈА ECO BUBBLEАВТОДИЈАГНОСТИКА НА ДЕФЕКТИLED ДИСПЛЕЈОДЛОЖЕН КРАЈПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ЗА ПЕРЕЊЕ 0,52 KWH / ЦИКЛУСПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 37 L / ЦИКЛУСНИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 49 DBНИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГА 74 DBДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д) : 60 X 85 X 55 СМ       .. Category: Product #: SAMSUNG WW90J5446EW/LE Regular price: 28.999 ден. 28.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store