Sandberg

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Sandberg Powerbank 20000mAh банка за лаптоп
Sandberg Powerbank 20000 за лаптоп е моќна резервна батерија за вашиот лаптоп. Прицврстете го вклуче..
9.490 ден.
без ДДВ: 8.042 ден.
-18%
Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка
Sandberg Outdoor Powerbank 2600 mAh е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може..
899 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Sandberg PowerBar 2200 mAh Blue банка
Sandberg PowerBar е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може да ја префрли моќ..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Sandberg PowerBar 4400 mAh Pink банка
Sandberg PowerBar е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може да ја префрли моќ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Sandberg Super PowerBar 12000 банка
Sandberg PowerBank 12000 е пренослива батерија која се полни преку USB порт и потоа може да ја прене..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
Sandberg USB Master Charger 3x2.4A+3x1A Станица
Sandberg USB Master Charger е станица за полнење за сите мобилни уреди во вашиот дом или канцеларија..
3.399 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS