Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Пребарување

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка

Карактеристики: 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
3.399 ден.
Подробнее

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка

Карактеристики: 12 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
3.490 ден.
Подробнее

Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка

Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
2.799 ден.
Подробнее
-43%

Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка OUTLET

Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
1.599 ден. 2.799 ден.
Подробнее
-25%

Iskra LED светилка со магнет DL200-LED

• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден. 399 ден.
Подробнее
-25%

Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200

• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден. 399 ден.
Подробнее

Bosch GCM 12 SDE professional Циркуларна пила

GCM 12 SDE Professional Технички податоци Поставување на митра 52 ° L / 60 ° R  Дијаметар н..
74.990 ден.
Подробнее

Bosch GSH7VC електричен кршач SDS-max Demolition Hammer Drill

Земја на потекло Германија Бренд Бош Боја Сина ..
47.990 ден.
Подробнее
-25%

Bosch UniversalGardenTidy дувалка за лисја

Одлична електрична дувалка за лисја, со високи преформанси и квалитет. Исчистете го вашето дворишт..
6.999 ден. 9.330 ден.
Подробнее

Breeze DF-001A 16" Вентилатор за на маса

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.650 ден.
Подробнее

Breeze SF-002A 16" Вентилатор за на маса

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.990 ден.
Подробнее

Hurricane DF-001D 16" Вентилатор за на маса

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.650 ден.
Подробнее

Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.499 ден.
Подробнее
-15%

HURRICANE SF-002D 16" Вентилатор by ISKRA

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.699 ден. 1.990 ден.
Подробнее

Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример

Карактеристики на производот • Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на..
12.999 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 15 од 431 (29 страни)