Акција
-6%
BEKO WTE 7512 B0 Машина за перење алишта
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS
12.190 ден.13.850 ден.
12.190 ден.13.850 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување MARINA
8.140 ден.9.250 ден.
8.140 ден.9.250 ден.
-9%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
15.490 ден.16.990 ден.
15.490 ден.16.990 ден.
-15%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-11%
Favorit R141 Фрижидер
6.699 ден.7.499 ден.
6.699 ден.7.499 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-7%
AEG L6FBG48S Машина за перење алишта
27.999 ден.29.999 ден.
27.999 ден.29.999 ден.
-6%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
-17%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
СЕТ Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вага + Iskra MG2BL тостер
 • СЕТ Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вага + Iskra MG2BL тостер
 • СЕТ Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вага + Iskra MG2BL тостер
 • СЕТ Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вага + Iskra MG2BL тостер
 • СЕТ Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вага + Iskra MG2BL тостер

СЕТ Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вага + Iskra MG2BL тостер

1.199 ден.1.900 ден.
без ДДВ: 1.016 ден. Потребни наградни поени: 1900
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra сет вага+тостер
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вага

 • Максимално оптоварување: 10kg
 • Прецизност: 1g
 • 4mm дебело калено стакло
 • Контролна плоча на допир
 • LED светло
 • Копче за менување единици
 • Грам
 • Паунд
 • Унца
 • Милилитар
 • TARE функција
 • Автоматско исклучување
 • Гумирани ногарки
 • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
 • Напојување: 2x3V CR2032
 • Големина: 230 x 160mm
 • Нето маса: 0,6kg
 • Бруто маса: 0,7kg
 • Димензии на кутија (во mm): 168(Д) x 30(Ш) x 240(В)

 

Iskra MG2BL тостер

 • Моќност: 800W;
 • Нелепливи плочки;
 • Светлосен индикатор;
 • Изолирана горна површина за заштита од висока температура;
 • Боја: црна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Разговор во живо

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS