Акција
-12%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.399 ден.12.999 ден.
11.399 ден.12.999 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-11%
Gorenje RF4141ANW Комбиниран фрижидер
11.990 ден.13.490 ден.
11.990 ден.13.490 ден.
-24%
ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна
15.999 ден.20.999 ден.
15.999 ден.20.999 ден.
-10%
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
18.990 ден.20.990 ден.
18.990 ден.20.990 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-30%
Electrolux EW-6F408 WU Машина за перење алишта
18.999 ден.26.999 ден.
18.999 ден.26.999 ден.
-21%
Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox
1.899 ден.2.399 ден.
1.899 ден.2.399 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
11.900 ден.13.530 ден.
11.900 ден.13.530 ден.
-20%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
10.999 ден.13.799 ден.
10.999 ден.13.799 ден.
-24%
Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
18.599 ден.24.399 ден.
18.599 ден.24.399 ден.
Bosch Шлајферица PSS 200 A
  • Bosch Шлајферица PSS 200 A

Bosch Шлајферица PSS 200 A

2.990 ден.3.590 ден.
Потребни наградни поени: 3000
Производител: Bosch
Шифра на производ: PSS 200 A
Наградни поени: 40
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Bosch PSS 200 A шлајферица е идеално решение за висококвалитетни завршни работи на големи површини. Моќниот 200 watt мотор и површината за пескарење од 92 x 182 милиметри е совршена комбинација за брзо и точно брусење. Bosch микрофилтерниот систем е составен од вграден уред за екстракција на прашина кој собира прашина и го складира во микрофилтер кутија, помагајќи да се чува околината чиста. Решението за прицврстување на куката и јамката осигурува брзо менување на брусни листови. Благодарение на неговата компактна големина и ергономски рачки шлајферицата е лесна за употреба со една или две раце.

Карактеристики:

  • Номинална влезна моќност: 200 W
  • Стапка на орбитален удар: 24.000 opm
  • Површина за брусење, правоаголна: 167 cm² (92 x 182 mm)
  • Дијаметар на орбитата: 2 mm
  • Тежина: 1,6kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS