Акција
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-16%
Gorenje RK621PW4 Комбиниран фрижидер Gorenje RK621PW4 Комбиниран фрижидер
21.499 ден.25.490 ден.
21.499 ден.25.490 ден.
-12%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.299 ден.13.999 ден.
12.299 ден.13.999 ден.
-25%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
6.850 ден.9.140 ден.
6.850 ден.9.140 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
15.520 ден.17.250 ден.
15.520 ден.17.250 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-3%
Gorenje KAS 53 FT 5.5kw Gorenje KAS 53 FT 5.5kw
27.990 ден.28.990 ден.
27.990 ден.28.990 ден.
-19%
Grundig MT-3910 Мини тример Grundig MT-3910 Мини тример
649 ден.799 ден.
649 ден.799 ден.
-33%
Grundig TA 7280 тостер Grundig TA 7280 тостер
1.999 ден.2.999 ден.
1.999 ден.2.999 ден.
Solac LV1700 Ecogenic ARCO чистач на пареа
  • Solac LV1700 Ecogenic ARCO чистач на пареа
  • Solac LV1700 Ecogenic ARCO чистач на пареа
  • Solac LV1700 Ecogenic ARCO чистач на пареа

Solac LV1700 Ecogenic ARCO чистач на пареа

8.999 ден.
Потребни наградни поени: 9000
Производител: Solac
Шифра на производ: LV1700
Наградни поени: 90
Достапност: На залиха
Количина:

Ecogenic ARCO чистач на пареа  е лесна за употреба и удобна. Можете да ја регулирате саканата пареа и соодветното ниво на притисок за секоја ситуација. За неколку минути ќе имате пареа подготвена да ја отстрани нечистотијата од вашиот дом со максимална леснотија и ефикасност.

Со ECOgenic ARCO  ги отстранува нечистотиите, грините и алергиите само со сила на пареа на температура од 120º. Пареата има голем потенцијал за чистење и е совршена за добивање на највисоки хигиенски услови и уживање во прочистена околина без да ја загадува. Исчистите поефикасно за помалку време, а и ќе ја намалите потрошувачката на енергија. ECOgenic ARCO ви гарантира професионално чистење и хигиена, без употреба на хемиски детергенти, погодни за максимални хигиенски услови.

Чистењето со пареа ви гарантира околина без бактерии, микроби, грини, габи и полен, да уживате во прочистено опкружување ослободено од носители на болести. Пареата ја отстранува најмалата честичка од нечистотија и е најкорисна форма на чистење за луѓе со алергии.

2.000 W
2.000 W

Брзо загрева- Спремна за 6 мин.

Limpieza ecológica
Еколошка

Без користење детергенти

4 bar de presión
4 bar притисок

 

Planchado vertical
Вертикално пеглање

2 во 1. Парочистач и пагла

Gran capacidad
Голем капацитет

За 50мин чистење без дополнување

Vapor regulable en el mango
Прилагодлива пареа

Протокот на пареата се регулира од рачката

Cepillo para suelos
Четка за чистење под

 

Gran equipamiento de accesorios
Одлични додатоци

За ефикасно чистење на сите површини за домаќинството

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS