Спорт и рекреација

Спорт и рекреација

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трицикл 8027
Детски трицикл Достапни во повеќе бои     бесплатна достава  до ва..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Велосипед Viper Lady MTB 26
  Model: Велосипед Viper Lady MTB Рам: челичен - 1..
5.899 ден.
без ДДВ: 4.999 ден.
-13%
Viper 20'' SUS велосипед
Величина: 20" Пренос: Ланец Механизам: SUNRUN SR ..
6.490 ден.7.499 ден.
без ДДВ: 5.500 ден.
Велосипед 20" 8011
Велосипед 20" CL2616A -Две бои: сина и пртокалева. -12 - брзини. -дупли алуминиумски бандаши. -V..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Велосипед 24" 8060
Велосипед 24" BI2606 -две бои: сина и сива. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзин..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Rider 20'' BI2003 велосипед
Велосипед 20" BI2003 8057 -две бои: розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски б..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Велосипед 20" BI2001
Велосипед BI2001 20" -две бои:црвена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзи..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Велосипед 20" BI2002
Велосипед 20" BI2002 -две бои: сина и црвена. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брз..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Велосипед Viper Super Classic 1
Модел: Велосипед Viper Super Classic 1 Рамка: Viper Steel Frame (18 "средна цевка), 135cm / 18cm / ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Велосипед Viper Super Classic 2
Модел: Велосипед Viper Super Classic 2 Модел: Велосипед Viper Super Classic 2 Рамка: Viper Steel F..
7.500 ден.
без ДДВ: 6.356 ден.
-16%
Велосипед 26"  BI2603
Велосипед 26" BI2603 -две бои: црна и бела. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзин..
7.990 ден.9.499 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
-5%
Rider Lady bike Велосипед 28" 8065
Две бои : црвена и бела 6 брзини (менувач SHIMANO). Дупли алуминиумски бандажи V-BRAVE кочн..
8.299 ден.8.700 ден.
без ДДВ: 7.033 ден.
Велосипед 24" BI2004
Велосипед 24" BI2004 -две бои : Розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
Велосипед 26" BI2601
Велосипед 26" BI2601 -две бои : зелена и пртокалева. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. ..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
Велосипед 26" BI2602
Велосипед 26" BI2602 -три бои: црвена,зелена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. ..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
-15%
TRINX JUNIOR 1.0 велосипед
Модел - TRINX JUNIOR 1.0 Рам - TRINX Hi-Ten Steel 20"*11" Виљушка - TRINX Suspe..
8.500 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
Велосипед 26" 8064
Велосипед 26" BI2604 -две бои: бела и црна. -две диск кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 ..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-17%
Велосипед VIPER 24 STEEL
 Viper 24″ STEEL XC Frame:  Steel Alloy (челична легура) Crankset:   Alu..
9.900 ден.11.990 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-28%
Велосипед Viper Steel XM 26
Модел: Велосипед Viper Steel MTB Рамка: челик Вилушка: челик Рим: Viper XC - 19 " HUB: I & S..
9.990 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Велосипед Viper Talon 26"
Велосипед Viper Talon 26" Рамка: алуминиумска легура на рамка 17 ", Вилушка: Стандардна вилушк..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-16%
Електричен тротинет HAMACHI ET-A10
Модел - HAMACHI ET-A10  Мотор: 150W Предна/Задна кочница - Електронска/Механичка Бате..
11.690 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 9.907 ден.
-15%
TRINX STRIKER K016 велосипед
Модел - TRINX STRIKER K016  Рам - 26"*17" Steel Special-Shaped Tubes Виљушка -&..
11.900 ден.13.990 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
-15%
TRINX STRIKER K036 велосипед
Модел - TRINX STRIKER K036  Рам - 26"*17" Steel Special-Shaped Tubes Виљушка -&..
11.900 ден.13.990 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
-14%
TRINX M-100 велосипед
Модел - TRINX M-100 Рам - 26"*17" Alloy Special-Shaped Tubes Виљушка - Trinx St..
11.990 ден.13.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
-25%
Велосипед Bicycle Viper Assault (L)
Модел: Велосипед Viper Assault (L) Рамка: алуминиумска легура Вилушка: челична легура Ром: ..
11.999 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-14%
TRINX M-116 велосипед
Модел - TRINX M-116  Рам - TRINX 26”*16” Alloy Special Shaped Tubes Виљушка -&n..
12.900 ден.14.990 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
-13%
Електричен тротинет HAMACHI ET-A2
Модел - HAMACHI ET-A2  Мотор: 250W Предна/Задна кочница - Електронска/Механичка Батер..
13.850 ден.15.850 ден.
без ДДВ: 11.737 ден.
-13%
TRINX M-116 ELITE велосипед
Модел - TRINX M-116 ELITE Рам - TRINX 27.5"*16"Alloy SpecialShaped Tubes Hidden Cables ..
13.990 ден.15.990 ден.
без ДДВ: 11.856 ден.
-13%
TRINX M-136 велосипед
Модел - TRINX M-136  Рам - TRINX 26”*16” Alloy Special-Shaped Tubes Виљушк..
13.990 ден.15.990 ден.
без ДДВ: 11.856 ден.
Велосипед Viper Viper 27.5 XC
Модел: Велосипед Viper 27.5 XC Рамка: алуминиумска легура на рамка 19 ", 142см / 18,5см / 76с..
13.990 ден.
без ДДВ: 11.856 ден.
-15%
Велосипед Bicycle Viper Assault (M)
Модел: Велосипед Viper напад (М) Рамка: алуминиумска легура Вилушка: челична легура Ром: легура о..
14.490 ден.16.990 ден.
без ДДВ: 12.280 ден.
Велосипед Viper 29 XC
Модел: Велосипед Viper 29 XC Рамка: Алуминиумска легура на рамка XC 19 ", 142см / 18,5см / 76см Ви..
14.490 ден.
без ДДВ: 12.280 ден.
-12%
TRINX M-136 ELITE велосипед
Модел - TRINX M-136 ELITE Рам - TRINX 27.5"*16"Alloy Special-Shaped Tubes Виљушка -&..
14.900 ден.16.990 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
-12%
TRINX M-500 велосипед
Модел - TRINX M-500  Рам - Alloy 17" Special Shaped Tubes Hidden Cables Виљушка..
14.900 ден.16.990 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
-14%
TRINX M-500 ELITE велосипед
Модел - TRINX M-500 ELITE Рам - TRINX 27.5"*16" Alloy SpecialShaped Tubes Hidden Cables..
15.500 ден.17.990 ден.
без ДДВ: 13.136 ден.
Велосипед 26" BMW 8067
Велосипед 26" BMW -21 брзина (менувач SHIMANO) -Целосни алуминиумски бандаши. -Диск кочници. -Ед..
16.990 ден.
без ДДВ: 14.398 ден.
Велосипед 26" FERRARI 8066
Велосипед 26" ФЕРАРИ -21 брзина (менувал SHIMANO) -Целосни алуминиумски бандаши. -Диск кочници. ..
16.990 ден.
без ДДВ: 14.398 ден.
-14%
Електричен тротинет HAMACHI ET-A3
Модел - HAMACHI ET-A3 Мотор: 300W Предна/Задна кочница - Електронска/Механичка Батерија - ..
17.220 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 14.593 ден.
-10%
TRINX M-1000 ELITE велосипед
Модел - TRINX M-1000 ELITE Рам - TRINX 27.5"*16"Alloy Special-Shaped Tubes Hidden Cable..
19.900 ден.21.999 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
-9%
Електричен тротинет HAMACHI ET-A5
Модел - HAMACHI ET-A5  Мотор: 250W Предна/Задна кочница - Електромагнетна/Гуртни Бате..
20.300 ден.22.300 ден.
без ДДВ: 17.203 ден.
-15%
Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n1
Модел - MS ENERGY NEUTRON n1 Преминот од тротоар на улиа и назад повеќе не е проблем. Големи..
22.899 ден.26.949 ден.
без ДДВ: 19.406 ден.
-18%
Велосипед Bicycle Viper Gravity - Fat bike (L)
  Модел: Велосипед Viper Гравитација - дебелко / велосипед (L) Рамка: Viper X-500, а..
22.999 ден.27.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
-11%
Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26
  Модел: Bicycle Viper Rebel FS Хидраулични Рамка: XC-400, 135см / 18см / 71см Вилуш..
23.300 ден.26.300 ден.
без ДДВ: 19.746 ден.
-8%
Електричен тротинет HAMACHI ET-A11
Модел - HAMACHI ET-A11 (моделот се продава во опција со перфорирани-полни гуми, или со гуми на надув..
23.999 ден.25.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS